2020. augusztus 13. csütörtök. Ma Bodza, Notosz és Tekergő névnapja van.
Legtöbb patkója van: mersi lady (6310 patkó) | Top 10 »

• VAGY

belépés a fiókoddal:

• VAGY

regisztrálj az oldalon:
    *
    *
    Honey Potter:
    E-mail:
    *
    *
    *
    A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!

Fórum

Válasz:Ínyencségek lovaknak (1 megtekintés) (1) vendég
Válasz:Ínyencségek lovaknak
írta: leslie magic 8 éve, 10 hónapja
nem döglöttek meg a lovaim, mindenkinek köszi a segítséget...
Ön mint vendég nem küldhet be hozzászólást. | Jelentés moderátornak   Bejelentkezve Bejelentkezve  
írta: leslie magic 8 éve, 10 hónapja
megkóstoltattam a tölgyfamakkot a lovaimmal, nagyon bejött nekik, most meg azt olvasom, hogy az a lovak számára toxikus, szerintetek reggelre lesz 2 döglött lovam? :S
Ön mint vendég nem küldhet be hozzászólást. | Jelentés moderátornak   Bejelentkezve Bejelentkezve  
írta: Blacky 10 éve, 9 hónapja
Én a lovardában répát és almát szoktam neki adni.....amikor kapja a zabot....azt nagyon szereti.....:cheer:
Blacky
írta: Szabó Róbert 10 éve, 9 hónapja
Kedves Lovastársaim!
Nekem az a véleményem, nem való a lónak sem méz, sem kockacukor.
Inyencségnek, kapjon répát és almát, esetleg szárazkenyeret.
Jutalomnak én szintén azt adok neki, bár inkább a szeretgetéssel jutalmazom a lovam.
ha túl sok jutalomfalatot kap, akkor előbb- utóbb követelödzni fog :) .
A lóhátról előre nyújtott jutalmazással, szintén elronthatjuk a lovat, mert egy idő után, állandóan hátra fog fordulni, a jutalmat várva.
írta: Hetényi Lili 10 éve, 10 hónapja
teljesen egyet értek :laugh:
írta: Vucskics Kata 10 éve, 10 hónapja
Igen valóban szeretik a szárazkenyeret, de szerintem szilvát ne adjatok a lóna, mert felfúvódik tőle és akár be is kólikázhat!