2018. október 18. csütörtök. Ma Basa és Mazsola névnapja van.
Legtöbb patkója van: mersi lady (6269 patkó) | Top 10 »
Lovam.hu

• VAGY

belépés a fiókoddal:

• VAGY

regisztrálj az oldalon:
    *
    *
    Honey Potter:
    E-mail:
    *
    *
    *
    A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!

Fórum

Lovas továbbtanulás/képzések (1 megtekintés) (1) vendég
Válasz:Lovas továbbtanulás/képzések
írta: Tóth Alexandra 8 éve
Én Bábolnán tanulok, nagyon meg vagyok elégedve, elég nagy a követelmény, de megéri, mert itt IGAZI ELISMERT szakemberekkel dolgozunk, tanulunk. A hangulat elsőosztályú,van ugratás, fogathajtás,csikónevelés... elméleti heteken különféle órák a lovakról.
nagyon jó iskola, szívből ajánlom mindenkinek.
Ön mint vendég nem küldhet be hozzászólást. | Jelentés moderátornak   Bejelentkezve Bejelentkezve  
írta: Csuti Péter 8 éve
Sokan beleesnek ebbe a hibába, hogy "nem nehéz" iskolát keresnek...Van egy ilyen mondás, hogy "Teher alatt nő a pálma." Nem volt hülye, aki mondta. Szóval ne egy "nevesincs", színvonaltalan iskolát keress. Sajnos a jelentkezők hiánya miatt ma már a legjobb ún. "lovas" iskolákban sincsenek az égben a ponthatárok, szóval szerintem próbálj meg egy ilyet megcélozni. A legjobbak Bábolna és Kaposvár. Igazából nincs is sokkal több. Talán még Gödöllőn van hozzád legközelebb, de ez nem tuti...
http://viharle.lapunk.hu
Ön mint vendég nem küldhet be hozzászólást. | Jelentés moderátornak   Bejelentkezve Bejelentkezve  
írta: Csuti Péter 8 éve
Bocsi, nem olvastam végig az eddigieket. Felsőfokú képzésekben a turizmus-vendéglátás szakokon van lehetőség a továbbszakosodásra, ennek egyik ága a lovasturizmus. Nem tudom, melyik intézményekben indítják ezt a szakot, de tudom, hogy van ilyen. Csak fel kell kutatni.:cheer:
http://viharle.lapunk.hu
írta: Szabó Róbert 8 éve, 1 hónapja
Szia! A lovasok.hu-n van olyan, hogy "Lovas képzések 2010". Ez a bal oldalon van. Ha majd aktuális lesz. oda érdemes bekukkantani, de gondolom, az oktatási intézményeknél is meg tudod nézni, meg a google-ba is, ha beírod a keresett szakmát.
Üdv. Robi
írta: Tamara 8 éve, 1 hónapja
Sziasztok!!Olyan lovasiskolát keresek ami nem nehéz!Lovasoktató vagy belovagló képző! 12. után ( 17 éves kortól )Bács-kiskun megyében vagy az közelében!! És ne kelljen fizetni tandíjat!!
Ha tudtok ilyet akkor megírnátok hogy mik a feltételek a bekerüléshez és hogy melyik tantárgyat nézik biológia vagy ilyenek!Válaszotokat előre is köszi!!
írta: dodo 8 éve, 7 hónapja
Képzési felhívás a 2010/2011-es tanévre
2009. november 10. kedd, 14:19 Szerkesztőség

FVM ASzK, Szakképző Iskola – Bethlen Gábor Szakképző Iskola és Kollégium

Az FVM ASzK, Szakképző Iskola Bethlen Gábor Szakképző Iskola és Kollégium
(5500 Gyomaendrőd, Hősök útja 40.)
LÓTARTÓ-, ÉS TENYÉSZTŐ
2 éves, nappali rendszerű képzést indít.

A képzésen való részvétel feltétele:

* betöltött 16. életév
* 8. általános iskolai végzettség

Tovább információ kérhető:
+36 66/386-616