2018. október 18. csütörtök. Ma Basa és Mazsola névnapja van.
Legtöbb patkója van: mersi lady (6269 patkó) | Top 10 »
Lovam.hu

• VAGY

belépés a fiókoddal:

• VAGY

regisztrálj az oldalon:
    *
    *
    Honey Potter:
    E-mail:
    *
    *
    *
    A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!

Fórum

Lovas könyvek! (1 megtekintés) (1) vendég
Válasz:Lovas könyvek!
írta: Uhrin Mónika 8 éve, 9 hónapja
Ja és én szeretek olvasni lovas könyveket legyen az regény, szakkönyv, ismeretterjesztő....:)
Ön mint vendég nem küldhet be hozzászólást. | Jelentés moderátornak   Bejelentkezve Bejelentkezve  
írta: Uhrin Mónika 8 éve, 9 hónapja
Na hát azzal az őrületbe kergetnek amikor egy lovas csak lovagol. :blink: Nem, a lovagláshoz hozzátartozik az ápolás, szerszámozás, sőt még az istállómunka is!!
Egyébként teljesen máshoz közelítesz egy lóhoz hacsak lovagolsz rajta, mintha a többit is megcsinálnád. Hiszen az ápolással is közelebb kerültök egymáshoz!!
Ön mint vendég nem küldhet be hozzászólást. | Jelentés moderátornak   Bejelentkezve Bejelentkezve  
írta: Szabó Róbert 8 éve, 9 hónapja
Én a kezdőknek semmi képpen sem javasolnék lovas regényeket, mert az nem a valóság:laugh: .
Én a Lovak anatómiájával(alapok), tartásával, szerszámozásával, kapcsolatos könyveket ajánlanám, aztán pedig a Némethi módszert és a Díjlovaglást mindenképpen.
Sajnos sokan úgy lovagolnak manapság, hogy megcsutakolva, felnyergelve megkapják a lovat, lovagolnak, aztán mikor leszállnak, odadobják a szárat a lovásznak.
Én biztos, hogy valamiféle vizsgához kötném a lovaglást.
írta: LovasMimi 8 éve, 9 hónapja
Ahha
Nekem is sok lovas könyv tetszik, melyikeket olvastam:)
írta: Vucskics Kata 8 éve, 9 hónapja
Én is el szoktam képzelni a történetet, épp ezért nem is szeretem a képes könyveket, mert ott biztos, hogy máshogy rajzolják, mint ahogy én elképzeltem. Amúgy az egyik kedvenc könyvem, ami csak kicsit lovas: Vavyan Fable: Mesemaraton
Utolsó szerkesztés: 2010-01-03 20:24 : vucskics.kata.
írta: LovasMimi 8 éve, 9 hónapja
Amikor olvasok egy lovas könyvet, vagy regényt, akkor olyan mint egy filmet néznék, mert beleélem magam a történetbe....:)
Ti is???
Utolsó szerkesztés: 2010-01-02 19:21 : LovasMimi.