2019. december 16. hétfő. Ma Huba névnapja van.
Legtöbb patkója van: mersi lady (6310 patkó) | Top 10 »

• VAGY

belépés a fiókoddal:

• VAGY

regisztrálj az oldalon:
    *
    *
    Honey Potter:
    E-mail:
    *
    *
    *
    A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!

Fórum

Lovas játékok (1 megtekintés) (1) vendég
Válasz:Lovas játékok
írta: Sáfián Mária 9 éve, 11 hónapja
Letöltöttem a Lucinda Green.... játékot és azoknak, akik hozzám hasonlóan nem szeretnek betűkkel (WSAD) irányítani, nagyon nem ajánlom :( Úgy felidegesített, hogy le is töröltem azonnal :angry:

Aki nem olyan idegroncs, mint én, itt megtalálható (torrent):
http://thepiratebay.org/torrent/3612456/Lucinda_Greens_Equestrian_Challenge-HATRED

Telepítési útmutató a hozzászólásokban angol és vmi vejnemöjen nyelven :)
Utolsó szerkesztés: 2010-01-03 18:21 : marchie.
Bonyolult állat a tehén, de én megfejtem!
Ön mint vendég nem küldhet be hozzászólást. | Jelentés moderátornak   Bejelentkezve Bejelentkezve  
Köszi szépen, megnézem. A torrent nem gond, a Lucinda hosszú nevűt is úgy szedtem le, csak nincs elég hely a vinyómon, hogy kicsomagoljam :(
Ön mint vendég nem küldhet be hozzászólást. | Jelentés moderátornak   Bejelentkezve Bejelentkezve  
írta: Vucskics Kata 9 éve, 11 hónapja
Igen a Horsez-nek ez a teljes neve.
Én a www.btjunkie.org -ról töltöm le a játékokat, de ehhez kell valamilyen torrent.
Most keresem :) Kata! A horsez-nek ez a teljes neve?
írta: tamaga vivien 9 éve, 11 hónapja
ebből nekem a Lucinda Green Equestrian Challenge van meg és én vettem...
am hol lehet letölteni?
"Levegőnek akartalak nézni, de azután rájöttem hogy nem tudok levegő nélkül élni!"

"Ha egy ló társává fogad neked adja mindenét: erejét, kitartását, vad szellemét. De cserébe nem kéri el mindeneg, elég neki megbecsülő Szereteted!"
írta: Vucskics Kata 9 éve, 11 hónapja
Én is úgy szoktam. :laugh: