2018. október 18. csütörtök. Ma Basa és Mazsola névnapja van.
Legtöbb patkója van: mersi lady (6269 patkó) | Top 10 »
Lovam.hu

• VAGY

belépés a fiókoddal:

• VAGY

regisztrálj az oldalon:
    *
    *
    Honey Potter:
    E-mail:
    *
    *
    *
    A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!

Fórum

Válasz:Lovas filmek (3 megtekintés) (3) vendég
Válasz:Lovas filmek
írta: varga viktória 6 éve, 3 hónapja
Holdtánc és Pepita, Zafír,( Lovas a sötétben Futótűz ezek sorozatok)
Ön mint vendég nem küldhet be hozzászólást. | Jelentés moderátornak   Bejelentkezve Bejelentkezve  
írta: Tichi Zsanett 6 éve, 5 hónapja
nekem a Lóbolondok,A suttogó,Fekete szépség,A tűz óceánja a kedvencem.
lovasok10
Ön mint vendég nem küldhet be hozzászólást. | Jelentés moderátornak   Bejelentkezve Bejelentkezve  
írta: Busa Erzsébet 6 éve, 5 hónapja
az álmodó, fekete szépség, és egyszer megnézném a hidalgót.:)
írta: Dorina 6 éve, 6 hónapja
Hidalgo, Fekete szépség, Flicka, Suttogó, A vágta, Az Álmodó, Vakvágta a jövőbe, Hadak útján, A Paripa, Lovas a sötétben, Szilaj, Holdtánc és Pepita, Szabad mint a szél, Szilaj, Jó lovam, Mississippi, A csikó, Gyerek a nyeregben, Pata-csata, Az ezüst Brumby, Archer kalandja

Ennyi jut eszembe :D
írta: Czinkóczi Kata 6 éve, 9 hónapja
Sziasztok!
Sajnos nem tudom mind az ötven oldalt végigolvasni, de valakinek nincs meg véletlenül Jilly Cooper: Lovasok című könyvéből készült filmadaptáció? Sehonnan nem tudtam letölteni, nincs meg sehol:(
Jó lenne, ha meg tudnám szerezni, a könyvet nagyon sokszor olvastam, kíváncsi lennék a filmre is. Előre is köszönöm:)
írta: sztanó jánosné 6 éve, 9 hónapja
a Hidalgó vagyis a Tűz Óceánja a kedvencem.