2020. július 12. vasárnap. Ma Coronita, Diamond, Huckleberry, Sebastian és Silveranus névnapja van.
Legtöbb patkója van: mersi lady (6310 patkó) | Top 10 »

• VAGY

belépés a fiókoddal:

• VAGY

regisztrálj az oldalon:
    *
    *
    Honey Potter:
    E-mail:
    *
    *
    *
    A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!

Fórum

Válasz:Estél már le lóról? :P (1 megtekintés) (1) vendég
Válasz:Estél már le lóról? :P
írta: fruzsina 9 éve, 1 hónapja
Sziasztok!
Már volt többször is hogy MAJDNEM leestem, de nem estem még soha! Azt mondják, hogy az az igazi lovas aki már esett... ezek szerint még nem vagyok igazi lovas!!!
Ön mint vendég nem küldhet be hozzászólást. | Jelentés moderátornak   Bejelentkezve Bejelentkezve  
írta: Csillag Virág 9 éve, 1 hónapja
Nekem tavaly októberben volt komolyabb esésem,és egyben az első is :eszméletvesztés,agyrázkódás,de már a mentőbe mindenre emlékeztem,túl éltem,ezt is megéltem,és még mindig imádom a lovakat:)
Ön mint vendég nem küldhet be hozzászólást. | Jelentés moderátornak   Bejelentkezve Bejelentkezve  
írta: Szentirmai Andrea 9 éve, 1 hónapja
január 9-én nem úgy jöttem le ahogy én akartam...térdkalács ficam+ínszalag húzódás..és azóta is sánta, nem jó a lábam...de visszaülök, ha addig élek is :D
írta: natalie 9 éve, 1 hónapja
Hát először két éve, amikor fedeles lovardában lovagoltam. Nekivágódtam a falnak és eltört a karom. Aztán kb 1 és fél éve a volt lovamról estem le, akkor nem lett semmi bajom, csak 1percig nem kaptam levegőt...
Aztán majdnem egy éve lekezdtem lovagolni egy 12 éves lovat, és nagyon nagyon jól ment. Ugratok vele meg minden, 2 hónapja nyertem is vele 3 versenyt egyszerre egy napon. Aztán 1 hónapja lefékezett egy ugrás előtt énmeg ráestem a rudakra.. szerencsére semmi bajom nem lett, hanem visszaültem a lóra és mentem tovább...
Aztán tegnap képzeljétek el, hogy megint leestem... ugyanannál az akadálynál! Pont ugyanúgy, de most egy kicsivel arrébbra estem, pont egy tömör vas kitörőre, és a kanalak is beleálltak az oldalamba.. 2 bordám eltört és most itt ülök.. Nem valami kellemes dolog.. De egyáltalán nem sírtam, mert tudtam hogy ennél durvább lovas balesetek is történnek...
2 hónapig nem ugrathatok.. és minimum 1 hónapig nem ühletek lóra.. sőt azt sem tudom, hogy merek-e majd ugratni... De ez az esés nem tántorított el, ugyanúgy megvan még bennem az akarat. Van egy célom, hogy versenyezzek és ezért mindent megteszek =)
írta: Tündér Hajnalka 9 éve, 1 hónapja
én is leestem egy angol telivérről.a hátamon vörös csíkok voltak és nagyon fájt.de nem rettentett el a lovaglástól és a lovaktól.:)
Liza
írta: sziklaszív 9 éve, 2 hónapja
Én 5ször estem le:P Általában a ló nyakán csúszva.:lol: