2018. augusztus 16. csütörtök. Ma Cherry, Luna, Römi és Sirály névnapja van.
Legtöbb patkója van: mersi lady (6269 patkó) | Top 10 »
Lovam.hu

• VAGY

belépés a fiókoddal:

• VAGY

regisztrálj az oldalon:
    *
    *
    Honey Potter:
    E-mail:
    *
    *
    *
    A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!

Fórum

Válasz:Estél már le lóról? :P (1 megtekintés) (1) vendég
Válasz:Estél már le lóról? :P
írta: valler veronika 6 éve
volt olyan ló, amiről, már 4x- er leestem (2x oldalamra, 1x fejre, 1x a gerincemre) De szerencsére nem lett semmi bajom. és mindig akkor történt, amikor beugrattam volna vágtába ugrott egyet (Másik lovakon, már 1 éve vágtázom) És sajnos tegnap elpusztult, mert eltört a lába :((

Akár hányszor estem le róla azért sajnálom! :unsure:
Ön mint vendég nem küldhet be hozzászólást. | Jelentés moderátornak   Bejelentkezve Bejelentkezve  
írta: Mali Katalin 6 éve, 6 hónapja
Sziasztok!

Én már nem is számolom! :(
Az 1. 4 évben egyáltalán nem estem, pedig ugrattam néhányszor, terepeztem elég sokat, télen is lovagoltam, mikor teli voltak lovacskák... Aztán bepótoltam: kikaptam egy olyan lovat, amiről minden órán legalább 2-t estem, rekord az 5 és hiába kértem más lovat, nem kaptam, abbahagni nem volt erőm, messzebbre járni lovagolni meg időm nem volt...
Azóta meg rendszeresen esem, de mindig eltervezem január 1-én, hogy ebben az évben nem fogok, aztán amikor esem évközben, megfogadom, hogy most 1 évig legalább nem fogok. Még nem jött össze...:( , de próbálkozom!!!

Esésmentes lovaglós napot mindenkinek!
Ön mint vendég nem küldhet be hozzászólást. | Jelentés moderátornak   Bejelentkezve Bejelentkezve  
írta: Varga Csenge Orsolya 6 éve, 7 hónapja
En estem. Ugetes kozben a lovam faraba ment a hatam mogott levo lany es a lovam megijedt. Vagtazni keezdett kb 1 fel percet logtam a lo oldalan es csak utana estem le.
Annyit mondok, hogy leesni a lorol nem szegyen. Sot azt mondjak hogy akkor lesz a lovas igazi lovas :laugh:
írta: fruzsina 6 éve, 9 hónapja
en meg, nem de 1x majdnem...
Terepen egy nyugis lovacskaval mentem, aki neha megbotlik... Vagtanal is ez tortenten, es igazabol nem volt semmi, csak apa hitte azt, hogy lefogok esni..2. terepemen egy eleg temperamentumos loval mentem, es vagtanal eleg gyorsan ment es kozben megrazta magat.... es ugye konnyitett vagta volt, es majdnem zakoytam egyet, de megkapaszkodtam a nyeregben....:cheer:

szall meg nem vagyok igazi lovas :unsure:
írta: Zsolnay Adrienn Alexandra 7 éve
Akkor néhányotok szerencsésebb eset. :D
Nekem egy igen bolond lovam van, nagyon ijedős és mindegy, hogy legutóbb csak az eső esett és egy kutya ugatott ö megindult lefele a meredek úton vágtába és a kanyartól már csak fél utca volt hazáig, leestem a nagy fordulatba és a betonos árokban kötöttem ki... és ez csak az enyhébbik változat... :D ö hazáig ügetett és a kutyám meg jött oda hogy mi bajom... -.-" na látjátok a kutyák hálásabbak... :D utána mondtam neki, hogy Beki menj fogd meg a lovat.. :D és ment is <3 hálistennek nem lett komolyabb bajom egykét horzsolás és lila folton kívül.. :D
Utolsó szerkesztés: 2011-08-02 14:31 : Champagne.
www.csodaparipa.gportal.hu
www.csodaparipa.forumx.hu
írta: Balla Barnáné 7 éve, 1 hónapja
Estem párszor én is; abból egy volt csak "csúnyább" eleredt az orrom vére és lettek csúnya véraláfutásaim. De soha nagyobb baja ne legyen senkinek!:)