2018. február 25. vasárnap. Ma Gallo és Sprint névnapja van.
Legtöbb patkója van: mersi lady (6269 patkó) | Top 10 »
Lovam.hu

• VAGY

belépés a fiókoddal:

• VAGY

regisztrálj az oldalon:
    *
    *
    Honey Potter:
    E-mail:
    *
    *
    *
    A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!

Fórum

Kötetlen topik, ha nincs téma, off sincs :D (1 megtekintés) (1) vendég
Válasz:Kötetlen topik, ha nincs téma, off sincs :D
írta: Uhrin Mónika 8 éve
Köszönjük Marcsi a topikot!:laugh: :laugh:
Ön mint vendég nem küldhet be hozzászólást. | Jelentés moderátornak   Bejelentkezve Bejelentkezve  
írta: Szabó Róbert 8 éve
Bocsi kedves Cinkostársaim:laugh: , de utólagos engedelmetekkel, meghívtam, Mónikát és Diát a Párjával együtt erre az oldalra:laugh: .
Üdv Robi
Ön mint vendég nem küldhet be hozzászólást. | Jelentés moderátornak   Bejelentkezve Bejelentkezve  
Még annyit, hogy mindenkit szívesen várunk ide, aki, a Marcsi által leírt "Kivéve" dolgokat betartja:laugh: !
Üdv. Robi
Marcsikám!

Nagyon Aranyos vagy:laugh: , hogy elindítottad ezt a témát:laugh: és ezzel megvalósítottad a kérésemet:laugh: !!!!!!!
Nagyon köszönöm Neked!
Tudtam, hogy Te, Angi, Lámpás Mónika és én fgjuk ezt a topikot szét offolni:laugh: !
Mégegyszer köszi neked!
A Többieknek!
Üdv. a fedélzeten:laugh: !
Robi
írta: Lámpás 8 éve
Általában 1 eFt szokott lenni a 3m-es akác + szállítás.
Azokat kell megtámadni akik kerítéseket építenek(pl. az utak mellett), ha tudsz olcsó szállítót, itt fejér megyébe tudok adni telefonszámot.

Most jöttem be a lovaktól, szét fagyott a .....mindenem!
írta: H. Angelika 8 éve
Szia Lámpás, a fa a szentendrei szigetre kellene Pest megyébe. Most állunk majd neki tavasszal felépíteni de még fa anyagot kellene szereznem hozzá de ahol eddig néztem aranyáron mérték
Angica