2017. december 11. hétfő. Ma Emese, Kende és Mogyi névnapja van.
Legtöbb patkója van: mersi lady (6269 patkó) | Top 10 »
Lovam.hu

• VAGY

belépés a fiókoddal:

• VAGY

regisztrálj az oldalon:
    *
    *
    Honey Potter:
    E-mail:
    *
    *
    *
    A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!

Fórum

Estél már le lóról? :P (1 megtekintés) (1) vendég
Válasz:Estél már le lóról? :P
írta: Szabó Róbert 7 éve, 10 hónapja
Jó neked, hogy sak 2 hétig szoktál le az ülésről:laugh: !
Nekem egy hétig a nejem kötötte be a cipőmet, és még 3 hétig, csak a jobb felemen tudtam ülni.
Képzeld el, milyen nehéz volt a munkahelyemen úgy menni, hogy észre ne vegyék.
Majd becsináltam, aztán mikor beértem az irodámba, kijajgattam magam:laugh: .
Azt mondta a főnökasszonyom a részleges izomszakadásnál, amit akkor szereztem be, mikor felszállásnál a csődör hátralépett és felágaskodott(6 hét iszonyú fájdalmakkal, fekvéssel), hogy mégegy lovasbaleset és hűtlen elhagyásnak veszi(azaz kirúg):laugh: .
Ezek után, persze, hogy nem akartam, hogy meglássa:laugh: .
Már többször elmondtam, de azt javaslom, idősebb emberek hordjanak gerincvédőt, vagy védőmellényt;) !
Engem talán az mentett meg a rokkantságtól:S !
Ön mint vendég nem küldhet be hozzászólást. | Jelentés moderátornak   Bejelentkezve Bejelentkezve  
írta: Sáfián Mária 7 éve, 10 hónapja
Esni kell :D De komolyan, amíg le nem estem először, nagyon féltem tőle. Amikor "végre" megtörtént, úgy röhögtem a felszabadultságtól, hogy nem bírtam felkelni. Jó nagyot estünk (felbukunk ugratáskor), de nem foglalkoztam vele, csak a pacimat néztem meg gyorsan, hogy lett-e baja, hála az égnek nem sérült meg. Én két hétre leszoktam az ülésről :D
Ha igaz lenne a bűvös hármas, én már jó lovas lennék és az összes pacni gyerek is, aki minden ügetésnél lefolyik a lóról ;) :P
Bonyolult állat a tehén, de én megfejtem!
Ön mint vendég nem küldhet be hozzászólást. | Jelentés moderátornak   Bejelentkezve Bejelentkezve  
írta: Szabó Róbert 7 éve, 10 hónapja
Akkor én már majdnem jó lovas vagyok, mert már kétszer estem le:laugh: .
Ha lehetne, inkább megmaradnék ezen a szinten a kettővel:laugh: :laugh: :laugh: !
írta: Pintér Zsolt 7 éve, 10 hónapja
Hát persze. Sztem minden lovas esik le :D
Am mikor törtem pár lovat akkor néhány földhöz csapott már. Meg mikor ugratok és ha vmi nem jól jön ki.. hát igencsak csattanok.
írta: Szabó Róbert 7 éve, 11 hónapja
Nem is kicsit:laugh: !
írta: tamaga vivien 7 éve, 11 hónapja
naná ;) bár nem túl nagyot de igen.. kb.1 hónapja erre vártam már mióta mert azt mondják aki nem esett le legalább 3x lórol az nem is igazi lovas de nekem már egy rovás be van húzva ;P
"Levegőnek akartalak nézni, de azután rájöttem hogy nem tudok levegő nélkül élni!"

"Ha egy ló társává fogad neked adja mindenét: erejét, kitartását, vad szellemét. De cserébe nem kéri el mindeneg, elég neki megbecsülő Szereteted!"