2018. február 25. vasárnap. Ma Gallo és Sprint névnapja van.
Legtöbb patkója van: mersi lady (6269 patkó) | Top 10 »
Lovam.hu

• VAGY

belépés a fiókoddal:

• VAGY

regisztrálj az oldalon:
    *
    *
    Honey Potter:
    E-mail:
    *
    *
    *
    A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!

Fórum

Estél már le lóról? :P (1 megtekintés) (1) vendég
Válasz:Estél már le lóról? :P
írta: Szabó Róbert 8 éve
Teljesen igazatok van.
Elnézést kérek attól a lánytól akinek most nem jut eszembe a neve.
Írta, hogy egy kutya megijesztette vágta közben a lovát és lesett.
Azt javasoltam neki, hogy csak olyan terepen vágtázzon, amíg nem biztos magában és a lóban, ami teljesen belátható.
Én azért nem indultam el eddig egydül a lovacskámmal, mert még kicsit ijedős és nem hiányzik, hogy valahol az erdőben, beleverjen a földbe és esetleg segítséget sem tudok kérni.
Ön mint vendég nem küldhet be hozzászólást. | Jelentés moderátornak   Bejelentkezve Bejelentkezve  
írta: Sáfián Mária 8 éve
Igazad van Lámpás, a legtöbb esésért, borulásért a lovas a hibás! Nagyon elszaporodtak azok a hobbylovasok, akik mindenféle tudás nélkül nekivágnak a mezőnek, indiánt játszani, kockáztatva a saját és a lovuk vagy bérlovuk épségét!
Utolsó szerkesztés: 2010-02-04 10:01 : marchie.
Bonyolult állat a tehén, de én megfejtem!
Ön mint vendég nem küldhet be hozzászólást. | Jelentés moderátornak   Bejelentkezve Bejelentkezve  
írta: Lámpás 8 éve
Ettől lesz valaki 1. vagy 2.!, de Ők tudják mit kockáztatnak.

A szabadidő lovasoknál inkább törekedni kell a megelőzésre.
írta: Szabó Róbert 8 éve
Valóan törekedni kell a biztonságra, de még a versenyzők is, akik nagyon tudnak, belemennek egy vagy-vagyba:laugh: .
írta: Lámpás 8 éve
Benne van a pakliban, esni lóról vagy lóval, de komolyan törekedni kell a biztonságra.
Nem vagyok büszke egyik esésemre sem, hiszen valamit rosszul csináltam.
Persze létezik a véletlen, de szerintem az esések 80%-a megelőzhető.
írta: Uhrin Mónika 8 éve
Tény hogy lehet csúnyán esni lóról, lóval....
Szerencsére eddig én kisebb agyrázkódással megúsztam...