2018. május 23. szerda. Ma Amanda, Blanka és Jenny névnapja van.
Legtöbb patkója van: mersi lady (6269 patkó) | Top 10 »
Lovam.hu

• VAGY

belépés a fiókoddal:

• VAGY

regisztrálj az oldalon:
    *
    *
    Honey Potter:
    E-mail:
    *
    *
    *
    A *-gal jelölt mezők kitöltése kötelező!

Fórum

Estél már le lóról? :P (1 megtekintés) (1) vendég
Válasz:Estél már le lóról? :P
írta: Baráth Orsolya 7 éve
Hát nekem is volt már jó pár esésem és elég komoly esésem is. Akkor extrán jó lovas lennék? Ez hülyeség! Mert ahogy Lámpás is írta a legnagyobb százalékban mi vagyunk lovasok a hibásak, de azért a lovak is lehetnek ám. Nagyon sok helyzetben szerintem nem is tudsz mit csinálni vagy megakadályozni hogy le ne ess a lovadról.
Ön mint vendég nem küldhet be hozzászólást. | Jelentés moderátornak   Bejelentkezve Bejelentkezve  
írta: Uhrin Mónika 8 éve, 2 hónapja
Pont tegnap.....:laugh: :laugh:
De ez most eléggé fájt..., lehet elszoktam....:laugh: :P
Ön mint vendég nem küldhet be hozzászólást. | Jelentés moderátornak   Bejelentkezve Bejelentkezve  
írta: Dienes Kitti 8 éve, 2 hónapja
Hát elég sokszor már:S :)
írta: Szabó Róbert 8 éve, 3 hónapja
Mind a kettőtöknek nagyon igaza van;) !!!!!!!!
Kó éjt!
Robi
írta: Uhrin Mónika 8 éve, 3 hónapja
Egyet értek!
A tereplovaglás komoly dolog...ami sok dologtól függ...ja és a lovas nem csak magáért felelős hanem a lóért is...meg persze ha többen vannak egymásért is...
írta: Lámpás 8 éve, 3 hónapja
Nagyon szeretek egyedül túráugatni én is ( nem kell senkihez alkalmazkodni), de lehet ha csikóval mennék ki inkább keresnék társat. Pontosan azért amit fentebb írtál.